BESTWAY - BASENY, KOŁA, MATERACE  

Artykuły basenowe firmy Bestway, koła, materace, baseny i wiele innych wspaniałych produktów dostępnych w jednym miejscu.

Podkategorie

 • BASENY

  Na upalne letnie dni, obowiązkowym produktem w Twoim ogrodzie jest basen, posiadamy wiele różnych rozmiarów, które zadowolą najmłodszych oraz tych trochę starszych miłośników wodnych zabaw.

 • KOŁA, KÓŁKA DMUCHANE...

  Dmuchane koło to niezbędnik każdego młodzieniaszka dzięki któremu będzie mógł przemierzać wodne przestworza, te mniejsze jak i troszkę większe.

  W naszej ofercie posiadamy koło w różnych rozmiarach, koła z uchwytami, każdy maluch znajdzie tu odpowiedni dla siebie wzór, posiadamy także spory asortyment kół dla dorosłych.

 • MATERACE

  Wybierasz się nad wodę, koniecznie nie zapomnij o zaopatrzeniu się w odpowiedni dla Ciebie materac. Posiadamy wiele różnych wzorów, materace z oparciem, z poduszką, różnych wielkości, każdy znajdzie coś dla siebie.

 • OKULARY I MASKI DO...

  Okulary oraz maski do pływania do niezbędne artykuły każdego małego pływaka i nurka, w naszej ofercie znajdziecie wiele różnych wzorów i rozmiarów.

 • PIŁKI PLAŻOWE

  Piłka plażowa co roku robi furorę na każdej plaży czy basenie na świecie, posiadamy wiele bajkowych wzorów w różnych rozmiarach, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 • RĘKAWKI DO PŁYWANIA

  Dmuchane rękawki to niezbędnik każdego młodzieniaszka dzięki któremu będzie mógł przemierzać wodne przestworza, te mniejsze jak i troszkę większe.

  W naszej ofercie posiadamy wiele różnych wzorów bajkowych oraz tych klasycznych.

 • AKCESORIA POZOSTAŁE

  W tej podkategorii znajdziemy takie akcesoria jak pompki do wody ułatwiające napompowanie naszych sprzętów basenowych, makarony, czepki i inne.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 45 elementów