Kategorie

Nowe produkty

03775 BRUDER CIĘŻARÓWKA CYSTERNA MAN TGS

03775

Zamów do godziny 14, a wyślemy tego samego dnia !

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 500 zł

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

199,90 zł brutto

Więcej informacji

Wspaniała zabawka dla każdego małego miłośnika pojazdów budowlanych!

W zestawie znajduje się model ciężarówki z cysterną MAN wykonany w sakli 1:16.

Ciężarówka posiada trzyosiowe zawieszenie oraz otwierane drzwiczki do kabiny. Dodatkowo wyposażona została w przeszkloną kabinę dla kierowcy z imitacją szybek. Na górze umieszczony został wlew z pompą paliwową, który umożliwia nalanie wody do środka. Pojemnik jest szczelny i można bezpiecznie przewozić  w nim materiały. Dodatkową atrakcja jest gumowy, rozwijany wąż do nalewania paliwa. Całość osadzona jest na sześciu gumowych, miękkich, profilowanych kołach z bieżnikiem.

Ciężarówka została bardzo dobrze odwzorowana oraz wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Wspaniała zabawa gwarantowana!

Zabawki niemieckiej marki Bruder są niezwykle trwałe i precyzyjnie wykonane. Markę cechuje przede wszystkim solidne wykonanie. Wszystkie produkty wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły. Dzięki temu odzwierciedlają prawdziwe pojazdy.

Bruder to też wysoka jakość i odporność na zniszczenia. Materiał użyty do produkcji to bardzo dobrej jakości, wytrzymały plastik. Doświadczenie firmy to kolejny argument przemawiający za kuponem produktów właśnie tej marki.

Bruder to ogromny wybór zabawek. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju pojazdy (ciężarówki, cysterny, wywrotki), pojazdy budowlane (koparki, dźwigi, ładowarki) jak również maszyny rolnicze (traktory, kombajny). Nie brakuje też wszelkiego rodzaju pojazdów ratunkowych (straż pożarna, policja, karetka) oraz przyczepek samochodowych.

Wiek: 3+

Wymiary zabawki: 51cm x 18.5 x 26cm

Wymiary opakowania: 60 x 19,5 x 28cm